Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś
Lifestyle

Prezent dla koleżanki z pracy

Data publikacji 11 października 2019


Wiele osób z pewnością świętuje urodziny koleżanki z pracy, najczęściej ze swojego działu czy sąsiadującego biurka. W takich momentach może pojawić się pytanie co wybrać na prezent dla koleżanki z pracy. Obecnie rozwiązań i pomysłów mamy naprawdę wiele, dlatego każdy powinien znaleźć coś odpowiedniego.

Uniwersalny prezent

Częstym rozwiązaniem stają się prezenty uniwersalne, które mają praktyczny charakter. Koleżanka z pewnością ucieszy się z kubka z indywidualnym grawerem, który bez trudu można zamówić za pośrednictwem strony internetowej. Można go zabrać ze sobą do pracy i zawsze miło wspominać podarunek. Poza grawerowanym kubkiem można zdecydować się na inne przedmioty również spersonalizowane, takie jak kieliszek do wina czy album. Dobrym rozwiązaniem może okazać się ramka na zdjęcie, przede wszystkim jeśli można w nie włożyć jakieś ładne grupowe zdjęcie pracowników firmy. Z pewnością będzie to przyjemnym akcentem. Wiele osób stawia także na upominki typowo kobiece, które zawsze cieszą się uznaniem i wywołują zadowolenie. Mowa tutaj o biżuterii, najczęściej wybiera się kolczyki bądź bransoletki. Praktyczny i trafiony zawsze będzie także zestaw kosmetyków czy perfuma, przede wszystkim jeśli znamy preferencje i ulubione zapachy naszej koleżanki.

Prezent dobrany do osoby

Dużo łatwiej jest dobrać prezent tematyczny w momencie, kiedy znamy zainteresowania i upodobania osoby, którą planujemy obdarować. Jeśli wiemy, że koleżanka jest miłośniczką literatury i wiemy jakie książki lubi czytać, z pewnością nowa pozycja w jej prywatnej biblioteczce bardzo ją ucieszy. Na pierwszej stronie można zamieścić dedykację, a także podpisy członków zespołu, aby była to jednocześnie pamiątka na długie lata. Miłośniczce muzyki można podarować płytę jej ulubionego wykonawcy czy też bilety na koncert, jeśli jej zespół będzie grał w najbliższym czasie w okolicy. Warto wziąć pod uwagę także opcje, które pozwolą na relaks i odprężenie. Mowa tutaj przede wszystkim o karnecie na zabiegi kosmetyczne i pielęgnacyjne, które będzie mogła wykorzystać w jednym z salonów. Z pewnością będzie to miły gest i spotka się z dużym zadowoleniem. Pomysłów na bezpieczne prezenty dla koleżanek z pracy jest wiele. Warto znać upodobania i zainteresowania, a jeśli trudno jest nam je określić, z pewnością sprawdzą się rozwiązania lubiane przez większość kobiet takie jak biżuteria, kosmetyki czy zabiegi pielęgnacyjne. O wartości prezenty najczęściej będzie decydował fakt, czy jest to upominek od jednej osoby czy od całego zespołu, ponieważ wtedy można zdecydować się na upominek bardziej kosztowny.

Redakcja e-vintage.pl

Redakcja e-vintage.pl stawia sobie za cel inspirowanie czytelników do świadomego dbania o swój wizerunek, promując jednocześnie wartości estetyki, elegancji oraz luksusu. Nasze artykuły są adresowane do osób, które pragną wyrażać siebie poprzez swoje ubrania, styl życia oraz dbałość o swoje ciało i umysł.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

Wybór koszulki do biegania