Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś
Lifestyle

Impreza dla dziewczyn

Data publikacji 6 października 2019

Dziewczyny lubią spotykać się tylko w swoim gronie. Mogą wtedy bardzo miło spędzić czas. Szczególnie gdy w tle gra dobra muzyka, jest zabawnie i nastrojowo. Nic więc dziwnego, że coraz więcej lokali decyduje się na organizowanie imprez tematycznych tylko dla kobiet.

Impreza w stylu Pin Up

Ostatnio bardzo popularny stał się styl Pin Up Girl. To bardzo kobiecy styl, który jest delikatny, zabawny i imprezowy. Wiele imprez tematycznych ma teraz ten styl jako motyw przewodni. Impreza w stylu Pin Up, jest świetną okazją do zabawienia się w doborowym towarzystwie i w ciekawej oprawie. Koszt takiej imprezy wcale nie jest wysoki, wręcz przeciwnie, a dodatkowo można smacznie zjeść i pobawić się do dobrej muzyki.

Czym charakteryzuje się styl Pin Up?

Styl Pin Up jest bardzo charakterystyczny. Pierwsze co kojarzy się z tym stylem, to groszki. Każda kobieta wystylizowana w tym stylu, powinna mieć na głowie opaskę. Może to być szeroka opaska materiałowa, albo gotowa plastikowa opaska. Jej cechą charakterystyczną powinien być czarny lub czerwony materiał z białymi groszkami. Na czubku głowy powinno być charakterystyczne wiązanie opaski.

Kolejną cechą charakterystyczną tej stylizacji, jest rozkloszowana sukienka lub spódnica. Góra powinna być obcisła i mocno dopasowana, zaś dół od talli mocno rozkloszowany. Sukienka czy spódnica powinna wirować w tańcu wokół talii. Jeśli ktoś zdecyduje się na rozkloszowaną spódnicę, wtedy dobrze do niej będzie pasować koszula zawiązana w pasie. Motyw koszuli flanelowej, dobrze to będzie pasował. Buty do takiej stylizacji muszą być wysokie i bardzo kobiece. Dobrze jeśli są w kolorze czerwonym.

Stylizacje Pin Up

Stylizacja w stylu Pin Up jest słodka, powabna i bardzo kobieca. Kolorowe sukienki, groszki, kolor czerwony, to główne cechy charakterystyczne tego stylu. Zabawy w stylu Pin Up są okazją do celebrowania kobiecości. Bardzo często takie imprezy, uświetniają występy płci przeciwnej. Najczęściej tego typu imprezy są organizowane w okresie Dnia Kobiet, przypadającego w marcu. Ale też nie brakuje takich imprez w okresie wakacyjnym, w karnawale czy w okresie andrzejek. Warto od czasu do czasu wyrwać się od codziennych obowiązków i zabawić się w kobiecym gronie, bo takiej imprezie pozostaną miłe wspomnienia na długie lata. Szczególnie, że często na takich imprezach staje Foto Budka, w której można sobie zrobić pamiątkowe zdjęcia, które dzięki ciekawym stylizacjom są jeszcze ciekawsze i bardziej zabawne. W takich imprezach na pewno warto brać udział co jakiś czas.

Redakcja e-vintage.pl

Redakcja e-vintage.pl stawia sobie za cel inspirowanie czytelników do świadomego dbania o swój wizerunek, promując jednocześnie wartości estetyki, elegancji oraz luksusu. Nasze artykuły są adresowane do osób, które pragną wyrażać siebie poprzez swoje ubrania, styl życia oraz dbałość o swoje ciało i umysł.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

Wybór koszulki do biegania