Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś

Kule styropianowe – pomysł na ciekawą dekorację imprezową

19 stycznia 2021 kule styropianowe

Zorganizowanie przyjęcia wiąże się z koniecznością doboru odpowiednich dekoracji. Z nimi każda impreza nabiera niepowtarzalnego charakteru. Dobrym pomysłem na nietypową i bardzo oryginalną dekorację są kule styropianowe – doskonale odpowiedzą one na potrzeby osób uzdolnionych artystycznie, które chciałyby wykorzystać swój potencjał. Sprawdzamy, co można zrobić z kul styropianowych.

Dekoracja inna niż wszystkie

Kule styropianowe można zakupić w sklepach z gadżetami imprezowymi i innymi tego typu akcesoriami. Mają one różną średnicę – kule styropianowe o mniejszym obwodzie powinny wybierać osoby, które charakteryzują się dużą precyzją wykonywanych prac plastycznych i artystycznych. Natomiast kule styropianowe o większej średnicy będą idealne dla osób początkujących. Co możemy z nich zrobić? Dosłownie wszystko, co tylko sobie wyobrazimy. Wystarczy kilka tasiemek, kleje lub brokaty, które udekorują białe kule styropianowe. Ich ogromną zaletą jest fakt, iż biała barwa styropianu pozwala na dowolną adaptację kuli, w zależności od własnych potrzeb. Jeżeli impreza karnawałowa czy też poza okresem karnawału przygotowywana jest dla dzieci, z kul można wykonać buzie misiów. Jeżeli zaś jest to impreza świąteczna, dekorację kuli mogą stanowić brokatowe kulki ułożone w kształt gwiazdy.

Nie tylko na imprezę

Dekoracje z kul styropianowych mogą w niebanalny sposób ozdobić nasze wnętrza także wtedy, gdy nie urządzamy żadnej imprezy w domu. Dobrym przykładem są bombki na choinkę, które obecnie spora część osób wykonuje we własnym zakresie, właśnie na bazie kul styropianowych. W sezonie wielkanocnym doskonałym rozwiązaniem będzie przygotowanie kolorowych pisanek na podstawie kul, w zastępstwie tradycyjnych jajek. Mają one tą zaletę, że są stosunkowo trwalsze, stąd mogą z nimi pracować nawet małe dzieci, którym zdarza się kule zrzucić czy choćby wypuścić z rączki. Warto także przygotować oryginalne ozdoby z kul styropianowych, które zwisną na lampie czy też nad drzwiami wejściowymi. Na początku wiosny mogą one być wykonane w pastelowych barwach, natomiast jesienią mogą one imitować dynie. Co istotne, kule styropianowe są bardzo przyjaznym materiałem do prac, dzięki czemu ich zdobienie możemy powierzyć także dzieciom. Dodatkowo w sklepach można zakupić gotowe, ozdobione już kule styropianowe. Jest to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy nie lubią spędzać czasu na pracach artystycznych, lecz jednocześnie chcą się cieszyć pięknymi, ciekawymi i niebanalnymi  dekoracjami w swoim mieszkaniu. 

sweter golf

Redakcja e-vintage.pl

Redakcja e-vintage.pl stawia sobie za cel inspirowanie czytelników do świadomego dbania o swój wizerunek, promując jednocześnie wartości estetyki, elegancji oraz luksusu. Nasze artykuły są adresowane do osób, które pragną wyrażać siebie poprzez swoje ubrania, styl życia oraz dbałość o swoje ciało i umysł.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Wybór koszulki do biegania
Siodła
zawieszki dekoracyjne

Jesteś zainteresowany reklamą?

zawieszki dekoracyjne