e-vintage.pl

Blog o modzie i lifestyle

Lifestyle Stylizacje Uroda

Fryzury retro

Każda z nas kocha pięknie wyglądać. Eksperymentowanie ze swoimi włosami jest już na ”porządku dziennym”. Gdy potrzebujemy inspiracji i w ogóle nie znamy się na tymże temacie jakim są fryzury retro, powinniśmy się skontaktować z kimś, kto może nam w tym pomóc. Każda z nas powinna wiedzieć o tym jak najlepiej i najłatwiej upinać włosy w stylu retro.

Gdzie możemy nauczyć się upinać włosy w tymże stylu?

Z pewnością powinniśmy znaleźć takie ”tutoriale” w Internecie, między innymi na youtube. Gdy nie wiemy co to są fryzury retro, powinniśmy cofnąć się do lat 60., 70. oraz 80. ubiegłego wieku. Tego typu fryzury są uwypuklone oraz typowo mityczne. Można się nimi jak najbardziej inspirować. Powinnyśmy dobrać dla siebie jak najładniejszy styl vintage. Gdzie można znaleźć takie fryzury retro? Najczęściej można znaleźć je na weselach i na ślubach, a to za sprawą tego, że tego typu fryzury są bardzo eleganckie. Będą się one także trzymać na głowie bardzo długo, nawet przez cały wieczór. Dawniej fryzury modnych kobiet były bardzo krótkie, miały one także grzywkę. Oprócz samych ”surowych” upięć, ważnym elementem były dodatki typu opaski, pióra, broszki biżuteryjne, jak i inne ozdoby.

Co jeszcze powinniśmy wiedzieć na temat fryzur retro?

Są one dosłownie nieśmiertelne. Widać to tak naprawdę wszędzie, gdyż zarówno gwiazdy filmowe na czerwonym dywanie, jak i osoby prywatne na co dzień czeszą się w tenże sposób. Do fryzury retro można oczywiście dobrać jakąś super stylizację, która jedynie podkreśli to jak bardzo eleganckie jesteśmy. Oprócz sztywnych i wysokich upięć możemy znaleźć także błyszczące oraz luźno puszczone fale. Jak więc widać, naprawdę można ”zaszaleć”. Same loki były niegdyś kręcone zarówno większymi, jak i mniejszymi wałkami. Wszystko oczywiście zależy jedynie od tego, co lubi osoba, której robimy fryzury. Nie bez znaczenia jest także długość włosów, jak i ich grubość. Od tego zależy z pewnością to, czy daną fryzurę da się zrobić. Jeżeli chodzi o fryzury retro, są one utrwalane niesamowitą ilością lakieru do włosów. Jedną z takich znanych osób, które miały takie fryzury jest Brigitte Bardot. Mijają lata, a nam nie zmniejsza się zainteresowanie takimi właśnie fryzurami retro. Super jest wiedzieć jak najwięcej na ich temat, ponieważ temat fryzur dotyczy nas wszystkich. Do łask ciągle powracają fryzury retro. Bez wątpienia jest to spowodowane tym, że pasują one zarówno do każdego kształtu twarzy, jak i są bardzo fajne i pasujące na każdą sytuację (na przykład imprezę).