Strona główna
Uroda
Tutaj jesteś
Uroda

Yonelle – odpowiedź na potrzeby pielęgnacji skóry dojrzałej

Data publikacji 21 września 2020

Kobiety powinny dbać o siebie w każdym wieku. Już od młodości warto odpowiednio oczyszczać, nawilżać i odżywiać skórę. Będzie skutkować to dłuższym młodzieńczym wyglądem w przyszłości! Jednak starzenie się jest nieuniknione. Gdy zaczynamy zauważać pierwsze jego oznaki, powinniśmy wprowadzić do naszej codzienności odpowiednią pielęgnację. Cera dojrzała jest wyjątkowo wymagająca. Do pielęgnacji anti-aging trzeba wybierać kosmetyki, które są naprawdę sprawdzone. Już od 40 roku życia powinnyśmy korzystać z produktów, które będą działały przeciwzmarszczkowe i odmładzająco. Yonelle to prawdziwa innowacja, która ma potwierdzoną skuteczność. Dlaczego warto postawić na kosmetyki właśnie tej marki?

Yonelle – skąd wzięły się innowacyjne kosmetyki dla kobiet dojrzałych?

Wszystko rozpoczęło się w 2013 roku. To wtedy polska marka Yonelle wyszła na rynek. Założycielkami były dwie kobiety, które wiedziały czego potrzebują kobiety po 40 roku życia. Pierwszą założycielką jest Jolanta Zwolińska. To biolożka, która działa w branży beauty od ponad 30 lat. To prawdziwa kobieta sukcesu, która stworzyła wiele innych znanych marek. Uzyskała prestiżowe nagrody zarówno w branży beauty, jak i w biznesie. Drugą założycielką jest Małgorzata Chełkowska. Znany akademicki wykładowca, doktor nauk chemicznych oraz kosmetolożka. To twórczyni rozprawy doktorskiej na temat przenikania składników odżywczych w głębokie partie skóry. W branży beauty działa od 20 lat.

Co mają w sobie kosmetyki marki Yonelle?

Każdy kosmetyk od marki Yonelle ma w sobie nanodyski. Innowacyjna technologia firmy opiera się na Skin Penetration Revolution. Zacznijmy jednak od nanodysków. Są to mikroskopijne nośniki składników odżywczych w głębokie partie skóry. Dzięki budowie płaskiego krążka o rozmiarze od 10 do 40 nm, nanodyski bez problemu przenikają między komórkami. Mogą dotrzeć nawet do czternastej warstwy skóry!
Technologia Skin Penetration Revolution jest wynikiem pracy naukowców z Wielkiej Brytanii. Od 2010 roku jest on objęty patentem farmaceutyczno-kosmetycznym. To właśnie dzięki zastosowaniu tej technologii w kosmetykac Yonelle mamy nanodyski. Wszelkie substancje odżywcze, witaminy i minerały docierają do każdej komórki, każdej warstwy naszej skóry.

Postaw na pielęgnacje godną Twojej skóry

Poznaj kosmetyki od Yonelle i przetestuj je na swojej skórze! Z pewnością szybko zauważysz efekty. Z resztą są one potwierdzone naukowo, przez niezależne laboratoria w Polsce i na świecie. Kosmetyki Yonelle są przetestowane pod względem bezpieczeństwa, skuteczności i działania. Zaufaj sprawdzonej marce!

Redakcja e-vintage.pl

Redakcja e-vintage.pl stawia sobie za cel inspirowanie czytelników do świadomego dbania o swój wizerunek, promując jednocześnie wartości estetyki, elegancji oraz luksusu. Nasze artykuły są adresowane do osób, które pragną wyrażać siebie poprzez swoje ubrania, styl życia oraz dbałość o swoje ciało i umysł.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

biżuteria