e-vintage.pl

Blog o modzie i lifestyle

Moda Stylizacje

Do czerwonej sukienki

Sukienka czy może lepiej spódnica i elegancka bluzka? A co ze spodniami? No cóż, troska o wygląd to sprawa oczywista i co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości. Generalnie rzecz biorąc, ludziom zależy na tym, aby odpowiednio się ubierać, bo przecież „jak cię widzą, tak cię piszą”. Na szczęście żyjemy w czasach, kiedy nie ma praktycznie najmniejszego problemu z kupowaniem ubrań, bo sklepy dosłownie pękają w szwach od nadmiaru towaru. Zresztą. kupujemy na potęgę i to zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w tych, które funkcjonują w sieci. Nawiasem mówiąc, w trybie online ludzie kupują coraz więcej, bo to po prostu wygodne rozwiązanie. Nie trzeba na krok ruszać się z domu, żeby wydać pieniądze, a jednocześnie nabyć to wszystko, co tylko jest nam potrzebne. To ewidentnie znak czasów, w jakich przyszło nam żyć.

Dodatki do czerwonej sukienki

Wróćmy jednak do zasadniczego tematu niniejszego artykułu, bo nieco odbiegliśmy od meritum, a wszak mamy wyjaśnić, jakie dodatki do czerwonej sukienki będą najlepsze. O to najsensowniej byłoby zapytać stylistę czy osoby, które znają się na modzie, ale skoro nikogo takiego nie mamy na podorędziu, spróbujmy sami uporać się z tym zadaniem. Otóż, niewątpliwie czerwona sukienka to specyficzna rzecz. Przede wszystkim rzuca się w oczy.i dlatego też osoba, która ją zakłada, powinna dobrze ją dopasować. W czerwonych sukienkach dobrze wyglądają zarówno blondynki, jak i brunetki, ale kobiety mają różne figury i dlatego też szalenie istotna jest kwestia dobrania odpowiedniego fasonu do określonej sylwetki. Co z tego, że pani założy piękną sukienkę, kiedy nie będzie ona dopasowała do figury. Efekt będzie żałosny, a wszak przecież nie o to chodzi.

No dobrze, a jakie dodatki do czerwonej sukienki wybrać, żeby stworzyć doskonałą stylizację?

Jest co najmniej kilka opcji, więc nawet najbardziej wymagające panie będą w stanie znaleźć coś dla siebie. Wyjątkowo dobrze z czerwienią wyglądają czarne dodatki. Czarne szpilki i w tym samym kolorze torebka to taki klasyk. Całość uzupełniamy srebrną biżuterią i już.
Jeśli chodzi o buty, to dobrze też w zestawieniu z czerwoną sukienką wyglądają szpili w kolorze nude. Zresztą obuwie w takim kolorze pasuje do kreacji w każdym odcieniu. Niektórzy styliści preferują w zestawieniu z czerwoną kreacją buty czerwone lub szafirowe czy granatowe. Oczywiście torebki dobieramy do koloru butów, bo wtedy zyskujemy takie dopełnienie całości, a wszystkie elementy do siebie pasują. Warto zainwestować w czerwoną sukienkę, bo to też taki klasyczny ciuch, podobnie jak małą czarna.