Strona główna
Moda
Tutaj jesteś
Moda

Moda na Vintage

Data publikacji 10 października 2019


Jak wszyscy doskonale wiemy- każda moda przychodzi i odchodzi. Są jednak ludzie, którzy nie poddają się chwilowym fanaberiom, a wybierając sobie jakiś cel dążą do realizacji mimo wszystko.
Właśnie tak podchodzą do stylu niektóre dziewczyny, których profile możemy śledzić w mediach społecznościowych. Bardzo wiele dziewczyn poddaje się chwilowej modzie- wybiera łatwo dostępną modę, ubrania ze sklepów sieciowych, tanie i niczym się nie wyróżniające. To popularna moda, bo łatwo dostępna. Nawet jeśli nie stać nas na drogie torebki reklamowane i noszone przez te znane osoby, to możemy szybko i tanio kupić replikę lub odpowiednik w sklepie sieciowym.
Na szczęście coraz popularniejsze stają się tak zwane vintage girl.

Z kim mamy do czynienia mówiąc o vintage girl?

Dziewczyny interesujące się modą vintage stały się obecnie bardzo popularne we wszystkich mediach społecznościowych, szczególnie na Instagramie oraz na Pinterest. Osoby takie kupują ubrania w sklepach z używaną odzieżą, lub noszą rzeczy znalezione w szafie mamy i babci. Vintage girls nie poddają się szybkiej i wyniszczającej środowisko modzie. One stawiają na unikatowość i bycie nonszalanckim.
Od kilku lat sklepy z używaną odzieżą stają się stałym punktem wizyt tysięcy dziewczyn na całym świecie. Kiedyś obciachem było kupowanie w szmateksach. Każdy, kogo nie było stać na ubrania z Zary czy H & M czuł wstyd, że to co nosi, pochodzi z tak zwanej drugiej ręki.
Dziś sytuacja diametralnie się zmieniła, a perełkami upolowanymi w sklepach z używaną odzieżą wręcz wypada się pochwalić w sieci oraz przed przyjaciółkami.

Vintage Girls stawiają na unikatową modę i na niepowtarzalność

Bardzo często w sklepach z używaną odzieżą znajdziemy elementy garderoby pochodzące zza granicy, gdzie panuje inna moda. Możemy upolować ubrania świetnej jakości wykonane ze szlachetnych materiałów, takich jak jedwab, wełna, moher. I niejednokrotnie są to ubrania w bardzo atrakcyjnych cenach.
Możemy również wybrać się na polowanie na designerskie gadżety. Pasek Gucci? Szpilki od Prady? Torebka Toma Forda? Wszystkie te akcesoria można znaleźć w ciucholandach za ułamek ich pierwotnej ceny.
Dlatego właśnie vintage girl wygląda oszałamiająco i modnie w świetnej jakości ciuchach, za które zapłaciła tylko kilka złotych.
Czy warto zostać vintage girl? Najpierw zastanówmy się, czy taka filozofia życia jest spójna z naszymi przekonaniami, czy to tylko chwilowa chęć robienia ogromnych zakupów w ciucholandach? Łatwo poddać się każdej modzie, a znacznie trudniej jest przekuć ją w swoją nową, życiową filozofię.

Redakcja e-vintage.pl

Redakcja e-vintage.pl stawia sobie za cel inspirowanie czytelników do świadomego dbania o swój wizerunek, promując jednocześnie wartości estetyki, elegancji oraz luksusu. Nasze artykuły są adresowane do osób, które pragną wyrażać siebie poprzez swoje ubrania, styl życia oraz dbałość o swoje ciało i umysł.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

podwiązki damskie