Strona główna
Uroda
Tutaj jesteś

Depilacja laserowa – najlepsza metoda na zbędne owłosienie

4 maja 2020

Depilacja laserowa to metoda, która cieszy się obecnie coraz większą popularnością. To jedyny sposób, który pozwala pozbyć się zbędnych włosków na naprawdę długi czas. Jak przebiega taki zabieg i czy rzeczywiście warto się na niego zdecydować? 

Każda kobieta doskonale wie, jak wiele wysiłku wymaga dbanie o gładkość naszej skóry. Lubimy, kiedy nasze ciało jest aksamitne i nie ma na nim zbędnego owłosienia. Jednocześnie zgodnie twierdzimy, że codzienne golenie maszynką, czy też regularna depilacja woskiem to metody niezwykle uciążliwe. W dzisiejszych czasach nie mamy po prostu czasu na to, by każdego dnia martwić się o nasze owłosienie nóg, pach, czy strefy bikini. Gdyby tak przeliczyć wszystkie godziny, jakie spędzamy w łazience na depilacji, wynik z pewnością zaskoczyłby każdą z nas. Dlatego też warto korzystać z możliwości, jakie daje nam nowoczesna kosmetologia. Depilacja laserowa to metoda, która podbija serca kobiet na całym świecie. Dlaczego? Jako jedyna umożliwia osiągnięcie długotrwałego efektu gładkiej skóry. Co warto wiedzieć o takim zabiegu? 

Depilacja laserowa — długotrwały efekt

Znane są nam różne sposoby na pozbywanie się zbędnego owłosienia. Depilacja laserem jest jednak jedynym, który może pozbawić nas problemu właściwie na zawsze. Oznacza to, że już nigdy nie sięgniemy po klasyczną maszynkę z ostrzami. Czy można wyobrazić sobie coś lepszego? Cały proces przebiega bardzo prosto, potrzebny jest jednak czas. Laserowe usuwanie owłosienia to zabieg, który powinien być powtarzany na danej partii ciała w kilku seriach. Zazwyczaj są to 4, do 6 wizyty, w średnio miesięcznych odstępach. Wszystko zależy tu jednak od indywidualnych czynników. Na efektywność zabiegu wpływ ma między innymi kolor oraz grubość włosów. 

Efekt gładkiej skóry po odbyciu odpowiedniej liczby zabiegów depilacji utrzymuje się na stałe. Oczywiście zdarza się, że pojawiają się pojedyncze włoski. Jednak nie jest to nic uporczywego. Większość specjalistów poleca korzystać z profilaktycznej depilacji około raz w roku, w celu utrzymania całkowitego efektu.

Jak wygląda zabieg depilacji laserowej? 

Decydując się na zabieg depilacji, warto pamiętać, by korzystać jedynie z profesjonalnych usług. W renomowanych salonach, do depilacji wykorzystuje się najwyższej klasy laser diodowy, który umożliwia efektywne wykonanie zabiegu. Depilacja laserowa przebiega dzięki temu szybko i bezboleśnie. Sam zabieg nie jest skomplikowany. Osoba wykonująca go kieruje urządzenie na wybrane partie ciała, a wiązka światła osłabia mieszki włosowe. Depilacja laserem diodowym to najlepszy sposób na całkowite pozbycie się zbędnych włosków. 

sweter golf

Redakcja e-vintage.pl

Redakcja e-vintage.pl stawia sobie za cel inspirowanie czytelników do świadomego dbania o swój wizerunek, promując jednocześnie wartości estetyki, elegancji oraz luksusu. Nasze artykuły są adresowane do osób, które pragną wyrażać siebie poprzez swoje ubrania, styl życia oraz dbałość o swoje ciało i umysł.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

depilacja laserowa
biżuteria
medycyna estetyczna

Jesteś zainteresowany reklamą?

medycyna estetyczna